Календар заходів ГО «Форум видавців» на 2014 рік


Шановні друзі! Інформуємо Вас про події, які буде організовувати ГО «Форум видавців» у 2014 році:

Лютий – відбудеться тренінг з промоції літератури через переклад. Це буде одна з останніх публічних активностей у межах проекту Book Platform.
Проект Book Platform реалізовується фондом Next Page (Болгарія) за підтримки програми «Культура» Східного Партнерства Європейського союзу спільно з Громадською організацією «Форум видавців» (Україна), Національною асоціацією видавців (Вірменія) та Асоціацією видавців Грузії (Грузія).

Лютий – травень – триватиме Всеукраїнський конкурс і фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Конкурс проводиться на базі обласних бібліотек для дітей, ЦБС для дітей та самостійних бібліотек (філій) для дітей областей, АР Крим, міст Києва, Львова і Севастополя. Конкурс проводиться в 3 етапи: місцевий, районний, обласний; в кожному етапі визначається по 1 переможцю у кожній віковій категорії (6, 7, 8 класи), які продовжують змагатися в наступних етапах. Переможці обласних етапів, а також 3-го етапу в АР Крим, містах Києві, Севастополі і Львові отримують звання «Найкращий читач України». Головний приз: участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія» (в рамках 8-го Міжнародного дитячого фестивалю у Львові)

13 – 16 березня – Представлення українського стенду і літературної програми на Лейпцизькому книжковому ярмарку в рамках програми «Транзит». Проводиться за сприяння Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

16 – 18 травня – 8 Львівський міжнародний дитячий фестиваль (книжковий ярмарок «Форум видавців – дітям», фестиваль дитячого читання «Книгоманія», майстер-класи, ігри, розваги). Близько 300 безкоштовних заходів для дітей та їхніх батьків, у тому числі понад 150 майстер-класів з різних видів творчості, ігор та спорту. Проводиться за сприяння Фундації Сoca-Cola.

22 – 25 травня – Представлення українського стенду і літературної програми на Варшавському книжковому ярмарку. У співпраці з польськими партнерами.

10 – 14 вересня – 21 Форум видавців у Львові: Книжковий ярмарок і 9 Львівський міжнародний літературний фестиваль. Cтатус «Країна – Почесний гість» отримають країни Дунайського регіону.

Більше інформації про заходи Ви знайдете на сайте: http://www.bookforum.ua

Реклама

Читательский комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: