«Театр опери і балету для дітей та юнацтва чи «Сковорода центр»?»


Відповідь колективу Театру художньому керівнику на його офіційні заяви у ЗМІ

Колектив Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва висловив недовіру пану В.Ю. Троїцькому у відкритому листі, який підписали 300 працівників театру. Основні аргументи недовіри до роботи художнього керівника: відсутність музичної освіти, відсутність досвіду роботи в музичному театрі; незаконність у призначенні на посаду художнім керівником (у порушення Наказу Міністерства культури від 06.09.2013 №851 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури»).

Колектив вимагає від Департаменту культури КМДА негайно скасувати незаконний наказ про затвердження пана Троїцького на посаду без проведення відповідного конкурсу і наполягає на законному праві провести конкурс на заміщення посади художнього керівника.

21 жовтня 2013 р. Департамент культури КМДА представив колективу театру художнім керівником – пана Троїцького. За час своєї роботи новопризначений очільник зумів своїми намірами і заявами налаштувати колектив проти себе. Офіційні заяви пана Троїцького про наміри перейменування закладу у «Сковорода центр» підтвердили побоювання колективу, щодо використання будівлі під інші заходи, де місце Театру незначне, мовою оригіналу:

«Сковорода центр» — будет якорным обьектом культуры и образования Подола и Киева, в котором будут развиваться образовательные и культурные програмы. Наряду с основным действующим объектом – Киевским муниципальным академическим театром оперы и балета для детей и юношества, в «Сковорода центр» будут развиваться и другие направления: центр современной хореографии; центр новой оперы с участием трупы муниципального театра оперы и балета…».

Театр опери і балету є складною структурою і у запропонованих художнім керівником умовах функціонувати не зможе.

Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва є єдиним у світі театром такого напряму. Репертуар унікального театру створювався протягом 30 років, на ньому виховувалося не одне покоління дітей; у роботі театру особлива увага приділяється так званим родинним виставам (виставам, які із задоволенням відвідують і батьки, і діти), виставам для юнацтва, а також виставам класичного репертуару. Висока виховна місія закладу, особливості роботи театру опери і балету, велика відповідальність, яка лежить на працівниках театру, — все це потребує прискіпливого підбору художнього керівника.

Київський муніципальний академічний театр опери і балету
для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2. Ст. м. «Контрактова площа»)

Реклама

Читательский комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: