Греховна Рада України розпочне роботу у «сатанинський» день


У Києві, окрім зали засідань Верховної Ради, є ще одне приміщення під куполом – Київський міський цирк. Я думаю, що більшості депутатів з чинної каденції знайдеться робоче місце саме там. Принаймні там їхня клоунада буде доречною…День початку роботи нової Верховної Ради припадає на 29 місячний день, коли лишається вкрай мало енергії, а негатив збирається разом. Про це в коментаріях для ЗМІ вказують астрологи. Верховний Цирк України, також відомий як Греховна Рада України, офіційно Верховна Рада України — згідно конституції, єдиний орган законодавчої влади України. Нині найпафосніший курорт України та територія особливого понту. Завдяки політрехФорВам є найвищим кнопкодавчим органом. Також є важливим елементом безвладдя в нашій країні. Кожен свідомий українець, цілком і повністю, бажає тотально-деструктивного знищення олігархічного вмісту даної споруди.

Перше засідання Верховної Ради VII скликання відбудеться 12 грудня. Відповідне рішення ухвалила депутатська група 28 листопада. Раніше називалася дата проведення першого засідання наступної Ради — 17 грудня.Очікується, що на першому ж засіданні Рада обере нового спікера.

Згідно з остаточними результатами виборів, Партія регіонів набрала 30% голосів виборців, Об’єднана опозиція «Батьківщина» — 25,54%, партія «Удар» — 13,96%, КПУ — 13,18%, «Свобода» — 10,44%. Таким чином, з урахуванням мажоритарників, ПР отримала в новому парламенті 185 місць, «Батьківщина» — 101 місце, «Удар» — 40 місць, ВО «Свобода» — 37 місць і КПУ — 32 місця. Нагадаємо також, стара-нова Верховна Рада проведе перше засідання у складі 445 депутатів, так як по 5 округах ЦВК не змогла встановити результати голосування.

Склад ВРУ

Людство завжди роздумувало над важливими глобальними проблемами на кшталт: «Скільки потрібно волиняк, аби вкрутити лампочку?». За довгі віки, люди стільки не живуть, та завдяки багатьом зусиллям було вирішено крайній випадок даного завдання, а саме: «450 депутатів потрібно, шоб натискати кнопки у ВЦУ». Група експертів вважає, що саме таке співвідношення депутатів і кнопок сприятиме прогресу та світлому майбутньому держави. В житті та на практиці з цього виходить повна маячня, що наштовхує на пошуки помилок та недоробок. Британські вчені запевняють, що була підібрана неправильна кількість експертів, які притримуються істинності такого розв’язку. Дане питання породжує дискусії в отих мережах інтернетах обширну тему для високоінтелектуального обговорення. Це все має власні популярні твердження щодо внесення змін: розстріляти, підірвати, загноїти. Хоробрі люди кажуть, що самі можуть справитися з натисканням всіх кнопок і жити стане дуже класно, що теж породжує певні сумніви, у зв’язку з плагіатом.

Функції і профіт

Взагалі-то ВЦУ має приймати закони, які будуть діяти на території України та мати ппц яке важливе значення. На практиці ж зусиллями депутатів-олігархів можливості ВЦУ були знівельовані.

При попаданні в ВЦУ простий смертний отримує класний профіт — це тобі і зарплата, і матеріальна допомога, і курорти за рахунок народу, і спеціальний статус, який дозволяє шоб «усе було і за це нічого не було». Також пропонуються доволі колоритні атракціони та розваги — бійки лава на лаву біля трибуни або в ложі, блокування оної трибуни, надування кульок на швидкість…

Система інвайтів та платний вхід

Цікавою особливістю ВЦУ є система інвайтів — якшо у вас є родич або знайомий ви можете бути запрошені ним або нею до наступного складу. Кажуть, що дістати інвайт у ВЦУ складніше, аніж на Блогістан, і тому будь-який опецьок з якогось села під час чергової попойки і розмови «за жисть» просто мусить колись сказати «От я якби був депутатом, я б…», що приблизно дослівно означає «Панове, дайте інвайт!» Кажуть, там чудовий чЯт!

Якщо ж у вас родича нема, то вам треба довести вашу благородність іншим чином. Найнадійнішим способом є вбиті єноти або ж євротугрики. За 5-7 мільонів вас візьмуть у прохідну частину списку, а за пару лимонів зверху — ще й назначать головою якогось комітету.

Змагання і розваги

Як і в будь-якому колективі, в Верховному Цирку України проводяться внутрішні змагання серед працівників для заохочення та поліпшення показників праці. Найпопулярнішими за 21 рік стали натискання кнопок за одиницю часу — «За» чи «Проти» поки йде голосування замість завжди відсутніх сусідів-депутатів за одиницю часу. Найвіртуознішим вважається натискання кнопки за сусіда, який пішов в сортир (пардон, в кулуари), таким чином, аби вийшло, що він єдиний, російською «плохой человек-редиска», з фракції проголосував не так, як домовлялись (проплатили) наперед. Також, дерибан (мільйонів гривень за сесію чи скликання). Проводиться в дисциплінах: бюджет, держвласність, санаторії та пансіонати, земельні ділянки в рекреаційних та заповідних зонах і таке інше.

Найвідоміша забава депутатів які гніздяться в ВЦУ — це блокування трибуни. Є думка що причиною популярності є синтез кількох занять: можливості поволати на ближнього свого, побитися, понадувати кульки та ще й по телеку покажуть. Також депутати обожнюють тусуватися, їхні улюблені клуби — буфет ВЦУ (де ціни нижчі аніж у гастрономі в Крижополі) і гламурні світськи тусови, де їх фізіономії показуть у телепрограмі «Свінське життя».

Аби замінити радянську символіку на фасаді Верховного Цирку, всенародно обраним працівникам цирку знадобилося більше 9-ти років та прийняття окремого закону для цього.Коли депутати дізналися, що їм одним так класно — відразу вирішили обставитися парканчиком від інших.Також сабж вінчає розкішний купол, під яким частіше чується сите хропіння, аніж продуктивна робота слуг народу.

Є думка, що Україна буде жити найкраще в світі, якщо ВЦУ досягне розмірів всієї України. Для досягнення цієї мети є два шляхи — це збільшувати чисельність ВЦУ до населення цієї країни або зменшувати населення до чисельності ВЦУ. Схоже, що влада вибрала другий шлях як більш легкий.

Підготував Тимур з ДУШКОМ

Реклама
%d такие блоггеры, как: